The Yeah Bass – Zero Cycle
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Yeah Bass – Zero Cycle (EP)

Ранкова порція атмосферного софт-року від киян з гурту The Yeah Bass вже очікує на вашу увагу! Сьогодні вночі, близько першої години, музиканти завантажили у всесвітню мережу свій новий 4-трековий EP-реліз під назвою Zero Cycle, записаний на студії SoundPlant під чутким керівництвом звукоінженера Антона Блащука (окрім композиції Gotta feelin`, записаної Вадимом Лазарєвим на студії LipkyZvukoZapys).

Учасники The Yeah Bass залишились дуже задоволеними своєю спільною роботою із Антоном та зазначають, що наразі навіть не можуть уявити звучання кожної окремо взятої композиції без докладання вагомих професійних зусиль звукорежисера. Назву Zero Cycle («Нульовий цикл») музиканти обрали не випадково, адже свіжий міні-альбом став першим EP у дискографії молодого гурту, вмістивши у себе дебютний, раніше оприлюднений сингл Gotta feelin`, про який ми вже згадували на нашому сайті.

«Хто вже встиг послухати наш ЕР Zero Cycle, точно звернув увагу, що кожна пісня абсолютно різна, з нетотожним посилом та настроєм. Головна тематика – дорога у своєму максимально розширеному тлумаченні, а разом усі пісні утворюють собою завершений цикл шляху. Ми знаходимо свою дорогу, знаходимо своє місце, боремось з внутрішніми переживанням і, врешті-решт, приходимо до пункту призначення. У нашій алегоричній дорозі пунктом призначення вийшло море, але хто знає – може в наступному ЕР чи LP ми прийдемо і в інше місце», – розповіли нашому сайту музиканти.

Зовсім скоро The Yeah Bass планують також організувати та провести урочисту презентацію дебютного міні-альбому, тож слідкуйте за новинами у соціальних мережах.

Завантажити


The Yeah Bass

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Анастасія says:

    Ну таке шось…. не вразило…((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *