The Yeah Bass – Gotta feelin
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Yeah Bass – Gotta feelin` (Сингл)

Пропонуємо до вашої уваги дебютний україномовний сингл київського soft-rock гурту The Yeah Bass під назвою Gotta feelin`. Запис композиції відбувався на студії LipkyZvukozapys, а зведенням займався Вадим Лазарєв з гурту 5vymir.

За словами учасників гурту, презентована пісня постійно змінювала своє звучання як, з рештою, і сам The Yeah Bass. Композиція Gotta feelin` у своєму початковому варіанті була значно швидшою, але у результаті хлопці прийняли рішення використати саме такий розмірений темп та поєднати його із мінімалістичним звучанням, які мають занурити слухача в особливу атмосферу нічних прогулянок по мегаполісу у пошуках свого місця, свого «я».

«Сама пісня – про шлях додому, образи і думки, які зазвичай мають місце в цей час. Про те, що всі рано чи пізно знаходять себе, своє особисте щастя та життєву рівновагу. Для передачі атмосфери ми спеціально не використовували жодних фонових звуків – виключно інструменти і голос», – розповів нашому сайту лідер The Yeah Bass Андрій Дмитренко.

Наразі музиканти працюють над своїм першим студійним міні-альбомом, до якого увійде і вищезгаданий сингл. Слідкуйте за новинами і анонсами для того, щоб не проґавити реліз молодого та перспективного гурту.

[fap_track id=”7382″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *