The ВЙО – Падаю у небо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

The ВЙО – Падаю у небо (Кліп)

За словами Мирослава Кувалдіна з гурту «The ВЙО», інколи дружина сварить його за занадто часті звернення до соціальної лірики, а от що стосується пісні «Падаю у небо», то тут Лілія була повністю задоволена новою роботою чоловіка. Тим паче, цю легку та романтичну роботу лідер гурту присвячує саме своїй коханій, і під звуки реггі з легким танцювальним ритмом, саме зізнається їй у почуттях.

Цікаво, що кліп до пісні «Падаю у небо» дещо відходить у сторону від початкової ідеї композиції. Ні, він, звісно, також про кохання, але про кохання одностатеве. Режисером свіжого ролику виступив Богдан Ільчишин, операторську роботу виконав Кирило Дудка, а головну жіночу роль втілила у кадрі Віра Ціхацька. Варто додати, що наприкінці відео на глядачів очікує порція еротики від головної героїні, через що кліп «Падаю у небо» було розділено на символічну light-версію та версію 18+.

Окрім того, в епізодичних моментах кліпу можна побачити запрошених зіркових гостей, серед яких – Джамала, Соня Сотник та Сергій Кузін, Женя Галич та хлопці з Green Gray.

Звісно, знайшлися глядачі, яких оголена постать у кліпі досить збентежила. Ось що відповіли на закиди про аморальність відеоряду учасники «The ВЙО»: «Пісня про кохання, а воно буває різним. Пора вчитися підтримувати одне одного, а не цькувати. Тоді, дивись, і марші здоров’я легше буде влаштовувати. Щодо нашого кліпу – там є вікове обмеження. А дітям потрібно говорити, щоб прислухалися до голосу серця. Ну і, звичайно ж, One Love!».

Зауважимо, що пісня «Падаю у небо» увійде до майбутнього альбому «The ВЙО», який хлопці планують презентувати взимку. Дуже ймовірно, що потенційною датою релізу виявиться 19 січня 2019 року – день народження Мирослава Кувалдіна.

The ВЙО – Падаю у небо

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *