The ВЙО – Зелений
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

The ВЙО – Зелений (Альбом)

Анонсований разом із виходом кліпу «Радію я» альбом від «The ВЙО» вже з’явився у мережі! Свіжа «Зелена» платівка є п’ятим офіційний лонг-плеєм у дискографії позитивної команди та офіційно стала надбанням українських меломанів на наступний день після Дня народження лідера колективу Мирослава Кувалдіна. Саме так, 19 січня 2017 року, Мирослав Джонович відсвяткував свій 41-й День народження, з чим ми його зі свого боку також вітаємо, долучаючись до численних побажань артисту. Бажаємо завжди бути генератором все нових і нових творчих ідей та ніколи не переставати отримувати задоволення від музики!

Пікантності «Зеленому» альбому також надає наявність у ньому цікавих зіркових гостей, друзів та колег по сцені: у народній пісні «Вертай Дівче» звучить скрипка знаменитого Василя Попадюка, пісню «Коляда» колектив виконав спільно з прекрасною жіночою групою «Врода», а відома композиція Ganja, що давно є візитівкою The ВЙО, записана в новому аранжуванні разом з харизматичним виконавцем J Done.

Новий «Зелений» альбом, який Мирослав Кувалдін вже встиг назвати своїм улюбленим релізом «The ВЙО», можна придбати не тільки в Інтернеті за допомогою популярних сервісів продажу ліцензійного контенту, а й на фізичних компакт-дисках. Видавець: лейбл Moon Records. Також не забувайте, що зовсім скоро музиканти презентують свою платівку наживо (17 лютого 2017 року у столичному клубі Atlas), а з настанням першого весняного тепла вирушать і у всеукраїнський «Зелений» тур. Слідкуйте за анонсами!

The ВЙО – Зелений

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Віталій says:

    кльоцко,як казав в дитинстві мій син.дякувати не надякуватися.

  2. Luda says:

    Оце каайф) Зелений альбом вже є на диску, кому цікаво. Гугл іт)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *