The ВЙО – З Житомира
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

The ВЙО – З Житомира (Сингл)

Позитивні хлопці з гурту The ВЙО продовжують свої музичні мандрівки Україною і не тільки. Цього разу погляд музикантів упав на місто з північного заходу нашої країни – Житомир, а точніше, як зазвичай і буває весною, на його чарівних мешканок. Тож свою нову пісеньку Мирослав Кувалдін і ко вирішили так і назвати – «З Житомира», маючи на увазі вродливих місцевих дівчат.

«Ти з іншої галактики, без назви і без номера. Ніколи не повірю я у те що ти з Житомира!» – співає Мирослав Джонович у свіжій весняній композиції.

«Чому саме Житомир? Ну, по-перше, у назві цього міста поєдналися два слова, яких всі ми дуже потребуємо – «жито», що зазвичай символізує хліб або достаток, та «мир», що, певне, коментарів не потребує. Хліб ще часто пов’язують з видовищами, тож ці видовища ми обіцяємо подарувати всім присутнім під час наших живих виступів. Ну а взагалі то, композиція «З Житомира» про кохання і жіночу красу», – розповів лідер The ВЙО.

Ну а одними з перших відчути на собі свіжий легенький подих весни зможуть відвідувачі наступного столичного концерту The ВЙО, що відбудеться 12 березня в клубі-ресторані «УКРОП» («УКРОП, Карл» – ще раз уточнив на своїй сторінці у Facebook Мирослав Кувалдін). Придбати квитки на виступ ви можете за наступним посиланням.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *