The ВЙО – The Best
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

The ВЙО – The Best (Кліп)

Ранкова порція позитиву від гурту The Вйо! До вашої уваги нове життєрадісне відео на пісню під назвою The Best, яке музиканти знімали у самісінькому центрі Львова – на легендарній Площі Ринок. При чому учасники гурту, на чолі зі своїм незмінним лідером Мирославом Джоновичем Кувалдіним, запрошували на зйомки абсолютно всіх своїх львівських прихильників, а також всіх бажаючих гостей міста Лева. Що із цього вийшло дивіться трохи нижче.

Автором ідеї та режисером кліпу The Best виступив сам Мирослав Кувалдін, а місця за операторськими камерами зайняли Юрій Данкевич та Юрій Пиженков відповідно. У головних ролях нового ролику було задіяно Володимира Бержинського, Ярину Герич та Декстера. До речі, Декстер – це аж ніяк не творчий псевдонім актора, адже одну з головних ролей нової міні-стрічки виконала симпатична такса.

За словами вокаліста The Вйо, після видання студійної платівки «Мапа», де кожна пісня була присвячена певному місту чи місцині, вони отримали безліч прохань від слухачів з різних міст України у майбутньому приділити увагу саме їхній рідній місцині. Саме через це музиканти почали планувати свою «Мапу №2».

«Чесно кажучи ми спеціально змінили перший рядок і тепер він звучить як «Тебе зустрів я в центрі Львова». Це згадка про місто, яке нас завжди тепло зустрічає. Окрім Львова, цю романтичну пісню я присвятив своїй коханій дружині», – розповів Мирослав.

Нагадаємо, що 10 жовтня The Вйо візьмуть участь у масштабному київському фестивалі «Тільки Свої», разом з іншими колективами, популярними вже більше двадцяти років – «Мотор’ролла», «Табула Раса», «Green Grey», «Cool Before» та «Воплі Відоплясова».

Теґи: The ВЙО, The Best

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *