The ВЙО & Shri Lanka – Я кличу / Урлє-лє
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

The ВЙО & Shri Lanka – Я кличу / Урлє-лє (Кліп)

За словами хлопців з гурту «The ВЙО», їхня пісня «Я Кличу», або ж просто «Урлє-лє», цілком могла відкривати перелік треків останнього номерного альбому під назвою «Зелений», бо особисто їм вона дуже припала до душі. Втім, не зважаючи на те, що фінальна позиція згаданої композиції була трохи зміщена («Я Кличу» йде одразу ж за першим треком «Радію я»), про свою «Урлє-лє» музиканти не забули і наразі вже готові поділитися із загалом офіційною відеороботою до неї. До слова, кліп на пісню «Радію я» учасники команди також відзняли і презентували близько року тому.

Додамо, що пісню «Я Кличу» (Урлє-лє) колектив «The ВЙО» виконує у дуеті з лідером гурту Shri-Ланка (який, до речі, нещодавно оголосив про припинення свого існування) Олександром Травніковим на псевдо Піджак. «Ця пісня не нами придумана. Колись у Славянську була група «Рокові Яйця» і там був такий Льоша Парасоцький. Слова його, ми над музикою тільки пошаманили», – зауважив Мирослав Джонович Кувалдін.

Що цікаво, вже після старту зйомок, «The ВЙО» оголосили опитування у соціальних мережах стосовно того, яка саме пісня є улюбленою серед слухачів з альбому «Зелений», а також на яку композицію вони хотіли би побачити кліп. Що стосується візуалізації, то тут перемогла не «Я Кличу», а інша композиція – «Школоло», яка, цілком можливо, і стане основою для наступного кліпу команди.

The ВЙО & Shri Lanka – Я кличу (Урлє-лє)

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *