The ВЙО – Радію Я
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

The ВЙО – Радію Я (Кліп)

Учасники позитивної формації The ВЙО продовжують тішити вітчизняних меломанів все новими і новими напрацюваннями: всього лише близько місяця минуло з прем’єри кліпу «Нам Пороблено», аж ось музиканти вже презентують його наступника під назвою «Радію я»! До речі, попереднє відео, до моменту свого блокування на сервісі YouTube через використану мелодику Стінга, набирало практично рекордну для гурту кількість переглядів, а от чи очікує на сьогоднішню новинку така сама доля (звісно ж, це не про блокування), ми з вами побачимо згодом.

В основу кліпу «Радію я» режисер Антон Печніков поклав відеозвіт мандрівки The ВЙО на регі фестиваль Rototom Sunsplash, що відбувся цього літа в Іспанії. Ви можете здивуватися, мовляв, чому так довго тривала робота над роликом, але на це, повірте, є свої причини. Справа у тому, що ноутбук з відзнятим відеоматеріалом хлопці загубили в аеропорті Стамбулу, тож друзям музикантів знадобився деякий час для того, щоб повернути девайс з Туреччини до прохолодної України.

«Цьогорічна поїздка на Рототом повернула мені віру в силу музики регі, яка з часом ставала дещо слабшою. Власне, через це ми і вирішили наш новий альбом повністю віддати під цей музичний стиль. Ми переконалися на власні очі, що у цієї музики є дуже багато прихильників в усьому світі і сподіваємося, що Україна не буде пасти задніх. У моєму особистому хіт-параді «Зелений» альбом вже стоїть на першому місці. Сподіваюсь слухачам він теж сподобається», – зазначив лідер The ВЙО Мирослав Кувалдін.

Варто додати, що «Радію я» також увійде до переліку треків майбутнього «Зеленого» альбому, який надійде у продаж у другій половині січня 2017 року. Слідкуйте за новинами та не пропустіть велику столичну презентацію платівки, заплановану на лютий місяць!

The ВЙО – Радію Я

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *