The ВЙО – Нґа-Нґа
Матеріали, Популярна музика, Релізи

The ВЙО – Нґа-Нґа (Сингл)

«Нґа – Нґа» від «The Вйо» – це хвиля суцільного позитиву та релаксу, яку, на жаль, так і не змогли гідно оцінити усі члени журі та глядачі цьогорічного нацвідбору до Євробачення. Але, звісно, було багато людей, які вподобали виступ відомого українського гурту в прямому ефірі нацвідбору і віднині всі вони отримали можливість насолоджуватися студійною версією треку «Нґа – Нґа» у мережі.

«Євробачення – це все ж таки розважальний конкурс, хоча дехто і ставиться до нього занадто серйозно. І тому ми спеціально вирішили зробити легку пісню, для того щоб представити Україну не у світлі певних наших проблем, а у світлі позитиву. Сподіваємось, що за ті три хвилини, під час яких ми співатимемо нашу пісню, народ по-справжньому «релаксне» і все у всіх буде «Нґа – Нґа»! Адже реггі – це така музика, де все побудовано на позитиві – якщо склянка тобі видається на половину пустою, її просто треба наповнити. «Нґа – Нґа» – це все те найкраще, що тільки може бути у нашому житті, я навіть починаю жартувати, що це мої самі перші слова, які я сказав замість «мама». Це і тепло рук, і вітання, і тепле прощання, і щирі побажання», – коментує лідер «The Вйо» Мирослав Джонович Кувалдін.

Цікаво, що у записі своєї пісні «The Вйо» використали незвичні підручні засоби, які можна знайти практично на кожному смітнику, тим самим натякнувши, що Земля – це не смітник і проблемами екології слід приділяти велике значення.

Додамо, що у нацвідборі не обійшлося і без скандалу – фронтмена «The Вйо» під час ефіру обурив занадто високий, на його думку, бал від журі для виконавця Constantine, що вилилося у виклики «фу» і прохання наспівати мотив пісні конкурсанта. Вже після шоу у соціальних мережах Мирослав Кувалдін вибачився перед усіма за свою поведінку, мовляв, він був не готовий до такої оцінки своєї творчості та дав волю емоціям. Варто сказати, що судячи з коментарів до тієї публікації, багато хто зрозумів пояснення виконавця і прийняв його щирі вибачення.

Українська музика: The ВЙО – Нґа-Нґа

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *