The ВЙО – Нам Пороблено
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

The ВЙО – Нам Пороблено (Кліп)

«…нема в полях ні буряка ні коноплі, вдома ми, як на чужині»

Мирослав Джонович Кувалдін з гурту «The ВЙО», здається, знайшов відповідь на питання стосовно того, що ж з нами не так і чому в нашій країні постійно трапляються якісь казуси, чому політики постійно змушують народ сміятися крізь сльози та чому українцям часто-густо не таланить. Відповідь проста – нам усім пороблено.

Саме так називається нова пісня «The ВЙО», яку вони нещодавно презентували широкому загалу на великому столичному концерті, та на яку наразі музиканти представили кліп. «Насолоджуйтесь, дивіться і розповсюджуйте, поки різні корпорації на неї не накинулись», – написав Мирослав у соціальних мережах. Про корпорації виконавець, між іншим, згадав не випадково, адже в основу пісні «Нам Пороблено» покладено мелодику композиції Стінга під назвою Englishman in New York, і щось мені підказує, що пан Гордон Метью Томас (справжнє ім’я музиканта – прим.) поки що не чув про новинку від «The ВЙО».

Свіжий ролик «Нам Пороблено» знімали Антон Комяхов та Антон Печников під чутким керівництвом лідера формації. Варто додати, що дана композиція увійде до наступного, п’ятого за ліком, студійного альбому команди, робота над яким наразі триває.

The ВЙО – Нам Пороблено

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

 1. Олександр says:

  Щиро вдячний

 2. Боярчанин says:

  Прикольна пісня на злободенну тему! Ще одна версія причин українських негараздів. А от пісню Стінгу використали напевне в світлі недавніх законів проти піратства:)

  Здивувало, що ще й зняли кліп! Сподобався момент про собаку з відеокамерою:)

 3. алекс says:

  Да забавно-особенно про-“…джюд-джерже-москали и Украина и украв…” реально повеселило:)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *