The ВЙО і М. Мозговий – Прут Ріка
Матеріали, Популярна музика, Релізи

The ВЙО і М. Мозговий – Прут Ріка (Сингл)

«Взяли на себе сміливість та зробити апгрейд одній з пісень Майстра», – коментують учасники гурту The ВЙО свою новинку «Прут Ріка», в основу якої покладено однойменну композицію народного артиста України Миколи Мозгового. Зазначимо, що дитинство і юність цього відомого естрадного співака пройшли саме на берегах річки Прут, у буковинському містечку Новоселиця.

Цікаво, що у приспіві новинки звучить оригінальний голос Миколи Мозгового і, за словами учасників The ВЙО, для них це дуже приємний та почесний факт. Але, варто зауважити, що робота над самою композицією проходила не надто просто – музиканти довго не знали, як саме її переробити, вагалися у виборі варіантів оновленого аранжування. Врешті-решт, було вирішено повністю переписати куплети пісні і переказати їх за допомогою речитативу, завдяки чому переживання автора про втрачені романтичні стосунки заграли новими барвами.

«Людина існує на цьому світі, скільки про неї пам’ятають. А коли дух людини втілюється у пісні, вона стає безсмертною. Ми створили власну лірику для заспівів, намагаючись водночас не змінити головний меседж оригінальної пісні, а у приспівах ми лишили магнетичний голос Миколи Петровича. У результаті, у відомої хорошої композиції з’явилося сучасне звучання і нове життя. Приємного прослуховування!» – побажав усім лідер The ВЙО Мирослав Джонович Кувалдін.

The ВЙО і М. Мозговий – Прут Ріка

The ВЙО y Facebook
Підтримати «Нотатки»


Додамо, що записану на студії «Орбіта» варіацію пісні «Прут Ріка» було приурочено до великого вечору пам’яті Миколи Мозгового, який відбувся у столичному палаці «Україна» першого вересня 2018 р. До вашої уваги відео виступу The ВЙО зі згаданим твором:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *