The ВЙО & Mox – Ципа
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

The ВЙО & Mox – Ципа (Сингл)

«За пивко статті немає», – жартують у соціальних мережах учасники гурту «The ВЙО», презентуючи слухачам нову композицію «Ципа», присвячену, як це не дивно, популярному алкогольному напою. Свою нову запальну пісню, створену спільно з Олегом Гнатівим (він же Мох з Familia Perkalaba), музиканти присвятили крафтовій броварні Закарпаття під однойменною назвою «Ципа», яка славиться варінням свого пива у величезних яйцеподібних баках.

Цікаво, що лідер The ВЙО Мирослав Кувалдін та продюсер Familia Perkalaba Олег Гнатів – куми, тож у новопредставленій пісні частково мова йде саме про них та про їхні посиденьки з улюбленим хмільним напоєм. «Візьмем побільше пива та пива про запас, ми всі такі щасливі, як «Ципа» серед нас», – співають у новій пісні музиканти. В анотації до треку ідейний натхненник «Перкалаби» розповів, що в Гуцулії пиво є найліпшим каталізатором спілкування неговірких місцевих роботяг, які після важкого робочого дня полюбляють відпочити за келихом спокусливого пінного питва. Тож відтепер ці вечірні міні-застілля просто-таки зобов’язані проходити під яскравий музичний акомпанемент пивного гімну The ВЙО та Моха.

Додамо, що не зважаючи на достатньо щільний гастрольний графік, гурт The ВЙО примудряється якимось дивом віднаходити час і на роботу над новим матеріалом, тож у найближчому майбутньому на всіх нас очікує прем’єра нового, п’ятого за ліком альбому команди. Ну а послухати колоритний колектив наживо ви можете просто сьогодні, 15 вересня 2016 року, у київському арт-клубі Docker.

українська музика

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Руслан says:

    Доброго дня! :)
    Шукаю вже місяць (не можу знайти) по всьому інтернету мінусовку пісні “Ципа”. Мені вона побтрібна на корп компанії своєї.
    Якщо можно та Ви не проти – відправте будь ласка на мило anybodyanywhere2016@gmail.com
    Дуже дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *