The ВЙО - Мапа
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

The ВЙО – Мапа (Альбом)

Музиканти відомого українського гурту The Вйо на чолі зі своїм незмінним лідером Мирославом Джоновичем Кувалдіним, записали свій четвертий повноформатний студійний альбом, який отримав назву «Мапа». Така назва для релізу була обрана не випадково, ажде ця музична добірка дійсно є своєрідною музичною мапою, кожна пісня-розділ якої присвячена певному місту чи місцині.

«Мапа – це наша країна у тому вигляді, в якому вона і має бути – цільна і неподільна. Кожна композиція альбому – це творчій звіт, створений під враженням відвідування того чи іншого міста нашої Батьківщини. На альбомі згадуються багато областей, міст та селищ України. Іноді це буквально пісні про певні міста («Кіровоград», «Кобеляки», «Сумщина», «Тернопіль», «Карпати», «Крим»), іноді – доволі ілюзорні відсилання («Вавілон», «Баба є баба», Родіна-Мать). Хай би там як, але весь альбом просякнуто любов’ю до України і її мешканців», – розповіли про свій новий альбом учасники The Вйо.

За словами Мирослава Кувалдіна, альбом «Мапа» вмістив у себе як абсолютно нові пісні, так і вже наявні раніше в репертуарі гурту композиції у приблизному співвідношенні 50/50. Хоча ідея створення такого диску виникла у музикантів доволі давно, на сьогоднішній день, з урахуванням останніх всесвітньовідомих подій в Україні, об’єднуючі різні регіони країни пісні набувають додаткового сенсу.

Частину представленого музичного матеріалу The Вйо записували на київській студії LipkyZvukozapys, а задля запису іншої частини композицій, музиканти вирушили у канадське місто Торонто, до студії Loud Mouse. Результати своєї кропіткої роботи музиканти виклали для вільного прослуховування на сайт Soundcloud, проте якщо ви дійсно бажаєте підтримати сучасну українську музику, придбайте ліцензійний контент у iTunes. Також ви можете замовити власний компакт-диск з новим альбомом «Мапа», написавши пану Мирославу за наступним посиланням.

Завантажити
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *