The Unsleeping – Ptaha Fred
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The Unsleeping – Ptaha Fred (Кліп)

Молодий альтернативний інді-гурт The Unsleeping презентував свою першу україномовну пісню Ptaha Fred та офіційне відео до неї, зняте на їхній репетиційній базі. Саме відео символічно поділено на дві частини – першу, у якій музиканти добираються до бази крізь сірі однотонні пейзажі, та другу, де хлопці наповнюють своє життя сенсом і фарбами за допомогою музики. Словом, на вас очікує мінорна, майже документальна стрічка.

За словами учасників The Unsleeping, у їхній роботі Ptaha Fred йде мова про ті моменти, коли справжнє життя залишається десь у згадках, а в реальності його замінює метушня зобов’язань.

«Усі локації чисто з жизні, а гамму створила погода і наша реп база на метро Берестейська», – кажуть The Unsleeping про відео до треку Ptaha Fred у коментарях на YouTube.

Варто додати, що новинку від команди одразу ж оцінила не тільки чимала кількість вітчизняних меломанів, залишивши велику кількість позитивних коментарів у мережі, але і ті, хто має пряме відношення до створення та популяризації сучасної української музики. Словом, чекаємо на наступні цікаві релізи від The Unsleeping.

The Unsleeping – Ptaha Fred
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Зоравар says:

    Мені сподобалось!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *