The Unsleeping - Не сплю
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Unsleeping – Не сплю (Сингл)

«Записати і крутити звуки ці в ворожих містах» — The Unsleeping презентують монолог деструктивного несвідомого.

The Unsleeping продовжують рефлексувати щодо повʼязаних з війною тем. «Не сплю» — це прийняття деструктивного та темного у собі, підсиленого повномасштабним вторгненням.

«Це монолог індіанської тіні, всього того потаємного та деструктивного, що оселилося у нашій підсвідомості з початку повномасштабного вторгнення. Це те, про що ти думаєш: «не на часі, потім розберуся з цим». А потім ти пів ночі крутишся в ліжку і не можеш заснути, бо цей темний бік бере над тобою гору» — розповідає гурт.

The Unsleeping - Не сплю

«Не Сплю» — другий реліз The Unsleeping з початку повномасштабного вторгнення. Хоч гурт і має «в шухляді» дебютний повноформатник, реліз якого планувався минулої весни, проте наразі випускає лише записані «після» пісні, оскільки матеріал альбому уже «не відповідає реальності». Наприкінці осені гурт презентував пісню «Жити», про зруйновані плани та ностальгію за довоєнними часами.

Незабаром буде презентоване лірик-відео, зняте традиційно Романом Волосевичем, автора відеоробіт на Ptaha Fred, Prypustym, DEDVED та інші пісні.

«Темна сторона, яка в нас є, вона не обовʼязково мусить мати мінорні конотації, воно може бути і мажорним, оскільки дозволяє нам ржати над дохлими кацапами і почувати себе нормально. Це не означає, що ми стаємо від цього жахливими людьми, адже всередині нас відбувається постійний монолог світлих і темних сторін.

Трек вийшов воєнним, таким глибинним, темним, брудним, але все ж таки з цивільної точки зору. Оскільки навіть ті, хто не воює напряму, все одно це відчувають» — коментує режисер.

The Unsleeping збираються презентувати «Не сплю» та інші нові треки на сольному концерті у Львові, 4 березня у !FESTREPUBLIC. Частина коштів з квитків піде у фонд Musicians Defend Ukraine, який опікується потребами музикантів, що нині воюють у ЗСУ.

The Unsleeping – Не сплю
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *