The Two Days – Живий
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

The Two Days – Живий (Кліп)

Пропонуємо до вашої уваги порцію мотиваційної творчості від музичного проекту The Two Days з міста Харків у вигляді дебютного кліпу під назвою «Живий». У своїй першій оприлюдненій роботі музиканти запевняють, що допоки ти живий, ти здатен на будь-які, навіть самі неймовірні вчинки, адже сила життя та сила волі до нього, лежать у основі всього сущого. До слова, відео має також відсилку до страшної підтеми онкологічних захворювань.

Режисером кліпу виступив Антон Ставицький. «Перший відеокліп нашого музичного проекту на пісню «Живий» – це три місяці студійної роботи, два місяці на зйомках кліпу, десятки людей, яким ми надзвичайно вдячні за допомогу, сотні ідей, тисячі нот і нескінченна кількість бажання зробити гідну музику для наших слухачів. Пісня «Живий» буквально лягла нам в душу і змінила всі наші плани. Коли Костя (Костянтин Корженевский, – прим.) приніс текст і записану під гітару демку на студію, ми відклали в бік все, над чим працювали до цього і наступні три місяці присвятили аранжуванню, зведенню і запису саме цього твору», – кажуть музиканти.

У липні 2017 року пісня «Живий» була готова до свого виходу у світ, але учасники The Two Days не хотіли випускати її без відео кліпу. Тоді, фактично випадково, через спільних знайомих вони зустрілися з режисером та кліпмейкером Антоном Ставицьким, у результаті чого наступні два місяці було присвячено зйомкам. «Нам допомагали друзі, знайомі, незнайомі, багато людей було задіяно у знімальному процесі. Ми об’їздили всю Харківську область, знімали у театрі, лікарні, на озері, в лісі, в полі, на студії, знімали американський футбол і ще багато всього! Так і народився наш «Живий» відеокліп», – додають The Two Days.

Цікаво, що молодою команду The Two Days можна назвати дуже умовно, адже її кістяк було сформовано ще на початку двотисячних, щоправда під трохи іншою назвою – «2 Дня». Теперішній етап життєдіяльності гурту можна назвати його своєрідним переродженням, відходом від класичного рок-звучання у бік сучасної електронної музики із вдумливими текстами. Більшу порцію авторських напрацювань у вигляді альбому, музиканти планують презентувати у наступному 2018 році, але ще до цього, у лютому, обіцяють поділитися наступним синглом, тому слідкуйте за новинами.

Українська музика: The Two Days – Живий

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *