The To! – Torpěda
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The To! – Torpěda (Кліп)

Маємо для вас новинку від альтернативної формації The To! – кліп Torpěda, в основу якого покладено трек «Онейроїдний синдром». За сюжетом, The To! перероджується з проекту однієї людини у повноцінний гурт: тепер у складі команди, окрім юриста Анатолія Коваленка, присутній актор Сергій Легкобит (приймав участь у зйомці кліпу MARUV та ін.) та Боб – полтавський дантист. Ударні: Костянтин Маркочань.

Зйомка кліпу: Waw Studio UA. Ця робота тематично відповідає назві композиції «Онероїдний синдром» і демонструє поєднання реальності й фантастичних переживань, наголошує на несумісності сприйманого з реальністю. За словами музикантів, різні методики маніпуляції суспільною думкою все частіше лише надають людині заздалегідь сплановані варіанти формування «власної» думки і моделі поведінки. Лишається одне питання – на скільки Ваша реальність відповідає дійсності?

Зведення та мастеринг: Сергій Заболотний (Студія Lipkyzvukozapys).

Окрім того, Анатолій розповів «Нотаткам», що незабаром планує видати ще один сингл та, можливо, ще одне офіційне відео, після чого він планує повністю сконцентруватися на роботі над дебютною повноформатною платівкою. Слідкуйте за наступними новинами!

The To! – Torpěda
Fanlink
Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *