The To! – Torpěda Teteriv
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The To! – Torpěda Teteriv (Подвійний сингл)

Нещодавно ми вже розповідали читачам «Нотаток» про нове відео переродженої альтернативної формації The To!, а сьогодні пропонуємо до вашої уваги свіжий двотрековий сингл проекту під назвою «Torpěda Teteriv».

Перший подвійний сингл з майбутнього альбому The To! включив у себе треки «Естетичний тероризм» та «Онейроїдний синдром», записані на студії LipkyZvukoZapys. Запис: Вадим Лазарєв, Сергій Заболотний; зведення та мастеринг: Сергій Заболотний.

За словами засновника формації Анатолія Коваленка, пісня «Естетичний тероризм» є його відношенням до всіх, хто вважає себе авангардом, та на ділі є лицемірним елементом споживчої культури. «Онероїдний синдром» – поєднання реальності з фантастичними переживаннями, несумісністю сприйманого з реальністю. «Подвійний сингл «Torpěda Teteriv» – подвійне проникнення, тому що… а чому б і ні?» – філософськи додає автор.

Долучайтесь до спільнот The To! у соціальних мережах (посилання нижче) та не пропустить реліз повноформатного альбому, до якого Анатолій і ко активно прямують!

The To! – Torpěda Teteriv
Fanlink
Facebook
Instagram

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *