The To! – TETERIV
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The To! – TETERIV (Кліп)

Друзі, сьогодні ми хочемо познайомити вас із альтернативним музичним проектом The To! та його новим кліпом «TETERIV» (в основі відео лежить пісня «Естетичний тероризм»). Фактично дана робота – символ переродження формації, яка народилася у далекому 2012 році та видала тоді ж свій перший студійний альбом. Пізніше були й інші релізи, але після того one-man band колектив пішов у творчу відпустку. «TETERIV» – перша звістка від The To! за останні п’ять років.

«Я хочу зробити музичні кліпи як окремі фільми, а не просто екранізацію пісні. Сьогодні реп, завтра панк – рамки стилів давно стерлися і важливішим є конкретне втілення», – пояснює засновник The To! Анатолій Коваленко.

«Приклад особистий/розлад особистості; Ходжу по каву не собі/листи з’їв на обід;» – всі рядки пісні в тій чи іншій мірі характеризують самого автора. Словом, це короткий репрезент та пояснення того, що автор робив останні роки.

«А ще «TETERIV» – це напій, в якому зароджується справжній характер панк року», – додає автор.

Запис: Вадим Лазарєв; зведення та мастеринг: Сергій Заболотній (LipkyZvukoZapys). Director: Тементій Пронов (Slippy Inc); DOP: Андрій Люлько.

The To! – TETERIV
YouTube
FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *