The To! – Lucid Dream
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The To! – Lucid Dream (Альбом)

Музичний проект The To!, про чиї релізи ми вже розповідали читачам «Нотаток», завершив роботу над своїм дебютним альбомом Lucid Dream. Запис платівки відбувався на студії Lipkyzvukozapys, а її саунд-продюсером виступив Сергій Заболотний.

Свіжий реліз став своєрідним підсумком десятирічної творчої діяльності засновника The To! Анатолія Коваленка. За словами автора, Lucid Dream є концептуальною роботою у стилістиці «альтернативний реп-панк», подорожжю його особистим внутрішнім світом, у якій кожна пісня доповнює іншу. Кожен трек альбому пронизано спільною ідеєю.

Новий лонг-плей символічно поділено на три частини. Перша частина (треки 1-4) розпочинає подорож у світ сновидінь, розповідає про юність, наївність та надію на світле майбутнє. Друга частина (треки 5-8) відображає найбільш темні закутки мандрівки. Тут напруга наростає та досягає кульмінації у пісні «Змішаний епізод». Третя частина (треки 9-11) – це узагальнення та аналіз пройденого шляху, що закінчується своєрідним висновком.

«Реліз має для мене особливе значення. Я йшов до нього понад 10 років, з того часу як почав писати реп та грати на гітарі. Мені було років 13. У 2016 році я переїхав з Полтави до Києва, тоді й почався процес створення цього альбому. Тож тепер я з радістю запрошую всіх взяти участь у подорожі свідомими сновидіннями разом із The To!», – розповів читачам «Нотаток» Анатолій Коваленко.

The To! – Lucid Dream
Fanlink

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *