The To! – Ефект Зейгарнік
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The To! – Ефект Зейгарнік (Кліп)

До вашої уваги новий кліп The To! під назвою «Ефект Зейгарнік». Це досить ностальгічне відео, складене зі шматочків різних роликів, які охоплюю великий період життя засновника формації Анатолія Коваленка.

«Монтажом відеокліпу займався я сам. Познаходив багато відеоархіву і довго вибирав моменти. Тому це відео має для мене особливе значення. Тут показаний шлях з дитинства до теперішнього. З часів зйомок паркуру і jackass, різних музичних гуртів, виступів, і до найновіших відеокліпів. Відеоряд на мою думку підкріплює настрій пісні і додає йому нових значень, які кожен може відкрити сам для себе. Запрошую до перегляду!» – поділився з читачами «Нотаток» лідер The To!.

Варто зазначити, що з наукової точки зору, Ефект Зейгарнік — це особливий стан, при якому людина краще запам’ятовує деталі, що стосуються її незавершених справ, аніж тих, що вже добігли кінця.

Зведення та мастеринг треку: Сергій Заболотний, студія Lipkyzvukozapys. Барабани: Костянтин Маркочань.

Додамо, що пісня «Ефект Зейгарнік» потрапила до альбому Lucid Dream, що побачив світ 15 вересня 2021 року. Цю платівку поділено на три тематичні частини – композиція «Ефект Зейгарнік» відкриває третю заключну главу, яка узагальнює та систематизує пройдений життєвий шлях автора. Детальніше про даний реліз ви можете дізнатися за наступним посиланням.

The To! – Ефект Зейгарнік
Fanlink
FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *