The Same Toy – ZaCry
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Same Toy – ZaCry (Сингл)

Стилістичні трансформації київського інді-проекту The Same Toy підходять до свого завершення і учасники гурту вирішили продемонструвати перші результати цих видозмін всім охочим вітчизняним меломанам. Презентувавши в Інтернеті свій новий сингл під назвою ZaCry, хлопці зазначили, що саме він якнайкраще характеризує музичні напрямки майбутнього матеріалу The Same Toy, який, щоправда, надалі буде англомовним.

«Цілий рік ми займалися пошуками нашого особливого саунду, і от, нарешті, саме зараз ми знаходимося, на мою думку, в оптимальному звучанні. Зустрічайте нашу нову пісню ZaCry, яка є відмінною наочною демонстрацією оновлених The Same Toy», – розповів засновник проекту Станіслав Занкевич.

Наразі колектив, який на сьогоднішній день функціонує у форматі дуету, готується провести серію концертних живих перформенсів, адже не беручи до уваги цьогорічну появу гурту на угорському фестивалі Sziget, в Україні музиканти грали наживо здебільшого «для своїх». Слідкуйте за анонсами, адже музиканти обіцяють здивувати багатьох своїми майбутніми концертними шоу.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дмитро says:

    Хлопці, якщо інші композиції будуть на рівні “ZaCry”, то я стану вашим палким шанувальником, поки приглядаюсь :) “ZaCry” мені дуже сподобався, доволі якісно. Слідкуватиму за вами далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *