The Same Toy – Ваші голоси
Матеріали, Популярна музика, Релізи

The Same Toy – Ваші голоси (Сингл)

Столична інді-формація The Same Toy поповнює свою історію релізів новою україномовною роботою під назвою «Ваші голоси». Свіжий сингл присвячено Новому року та новим надіям, а також наповнено незмінним меседжем гурту – ніхто не зробить вас щасливими окрім вас самих.

«Ідея новорічного треку народилася ще кілька років тому, але щось ніяк не доходили руки, все не вистачало часу… Цього року часу не стало більше, проте ця пісня повинна була народитись саме цьогоріч, саме за таких обставин», – говорить фронтмен The Same Toy Станіслав Занкевич.

Композиція «Ваші голоси» була майже готова до запису, проте за декілька днів до запланованої дати, аранжування та, відповідно, настрій треку змінилися абсолютно повністю. «Спочатку це була типово танцювальна індітроніка. Але «прогнавши» трек з сотню разів стало зрозуміло, що хочеться чогось спокійнішого, теплого та більш атмосферного. Скажімо, це трек присвячений 1 січня, коли хочеться відпочити від біганини минулого року та спланувати цілі на рік майбутній», – каже барабанщик Артем Паламарчук.

«Ваші голоси» – продовження експериментів та розкриття нових жанрів для The Same Toy, які пропагують незважаючи на обставини рухатись вперед з позитивним ставленням до життя. Хлопці пропонують усім слухачам відпочити, згадати у чому саме всі ми стали кращими в минулому році, та помріяти під «Ваші голоси» про нові звершення і плани на рік наступний.

«Хай настрій Нового року та Різдва запалює у Вас тільки найкращі емоції та дивовижні переживання, як у дитинстві!» – бажають усім музиканти.

The Same Toy – Ваші голоси

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *