The Same Toy – Супергерої
Матеріали, Популярна музика, Релізи

The Same Toy – Супергерої (Сингл)

Київський інді-гурт The Same Toy презентував у соціальних мережах свій новий сингл під назвою «Супергерої», саундпродюсером якого виступив засновник проекту Станіслав Занкевич. Запис композиції проходив на київській студії VD Sound, а також прямо вдома у Станіслава за участю барабанщика Артемія Паламарчука. Цікаво, що перед вами друга версія пісні «Супергерої», адже перша вкрай не задовольнила музикантів, через що було прийнято рішення про повний перезапис треку з самого початку. Під час повторної роботи над композицією вона практично повністю була видозмінена, при чому як у плані лірики, так і в плані музики.

«Напевно, це моя найпотужніша спроба нагадати людям, що вони самі створюють власне життя, що кожен, по суті, і є супергероєм. Адже кожен з нас володіє безмежними можливостями. Дехто знайшов у тексті соціальну тематику, тож не можу сказати, що її там немає», – розповів нашому сайту Станіслав.

Нагадаємо, що вже в серпні проект The Same Toy представлятиме Україну разом із сімома іншими вітчизняними виконавцями на великому міжнародному музичному фестивалі Sziget, що пройде в угорському місті Будапешт.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/212059286″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *