The Same Toy – N
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

The Same Toy – N (Кліп)

Як і було обіцяно слухачам, молодий київський гурт The Same Toy презентував свій перший офіційний відеокліп на пісню «N» з дебютного EP. Всі, хто не встиг раніше ознайомитись із творчістю перспективного проекту, можете виправити цей недолік за наступним посиланням.
Повертаючись до нового музичного відео, варто зазначити, що над ним працювали одразу двоє режисерів – Єгор Федяєв та Іван Селістран. Засновник The Same Toy Стас Занкевич розповів, що це була справжня вибухова суміш, здатна генерувати тисячі творчих ідей і рішень за хвилину. Робота із ними дала співаку безцінний досвід створення музичного відео та поглиблене розуміння самого процесу зйомок. Робота над кліпом «N» проходила на кількох локаціях у Києві та Київській області, а в організації зйомок групі надавала допомогу Федерація Кендо Києва (японське бойове мистецтво фехтування).
«Знімали з 6:00 до 21:00. Спочатку знімали мене бігаючого зі справжньою катаною в лісі під Вишгородом. Наступна локація – Лиса гора, де ми знімали дівчину з луком і бороданя з сокирою. І остання – Ботанічний сад, де знімали бійця кендо», – розповів вокаліст гурту.
«N» – це історія внутрішньої боротьби з сумнівами і страхами, в якій людина завжди перемагає. Перш, ніж зробити щось усвідомлене і рішуче, людині належить битися зі своїм «Я». Всі біди людини через її саму. І якщо людина щось не може, то причини завжди варто шукати у собі, з собою потрібно боротися за краще в цьому житті», – підводить підсумок першого досягнення The Same Toy Стас Занкевич.
Не обійшлося під час зйомок і без кумедних ситуацій. У кадрі, де «бородань» зупиняється і чекає на своє «я», праворуч зверху падає листя. Для цього довелося одного з режисерів повісити на дерево із сухим листям, а для того, щоб воно починало падати, він мав дико й кумедно на ньому смикатись, що не могло не веселити всю знімальну групу.

Теґи: Українська музика, український рок, The Same Toy, N, Кліп

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *