The Same Toy - N
Матеріали, Популярна музика, Релізи

The Same Toy – N (EP)

Пропонуємо вам ознайомитись зі свіжим дебютним EP під назвою «N» від молодого київського поп-рок проекту The Same Toy, який було засновано влітку 2014 року. Окрім однойменного із назвою EP треку, реліз вмістив у себе ще одну авторську композицію «Я посміхаюсь».
Авторство представлених треків, як власне і самого проекту, належить Станіславу Занкевичу, який на даний момент є єдиним постійним учасником формації. Цікаво, що всі використані в піснях інструменти він записував власноруч. Запис хорового вокалу здійснювався за допомогою вокаліста іншого столичного гурту «Десь Там» – Артура Чумаченко.
З планів на найближче майбутнє, варто відмітити майбутню презентацію першого кліпу The Same Toy на пісню «N», який Станіслав обіцяє оприлюднити вже в середині січня. Вже зараз музична міні-стрічка готова приблизно на 90%. На даний момент розпочався запис нового музичного матеріалу в рамках проекту, а також процес формування розширеного складу для подальшої спільної роботи та живих виступів.
Долучайтесь до офіційної спільноти The Same Toy ВКонтакті та слідкуйте за новинами від молодого та перспективного гурту.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/49253683″ params=”color=454342&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]


Розмістіть безкоштовне оголошення про продаж різних товарів чи послуг на харківській дошці оголошень ukrbbs.kh.ua. На цьому сайті ви знайдете величезну кількість оголошень про купівлю та продаж всіх категорій товарів у вашому регіоні.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *