The Oscar Wild – Маяк
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Oscar Wild – Маяк (Сингл)

«Сподіваємось, що ви добре відпочили на вихідних, аби розпочати тиждень разом із нашою авторською композицією «Маяк», – кажуть Павло Пігура та Віталій Сичак, яких шанувальники української музики можуть згадати за участю у шоу «Х-Фактор 7». Протягом цілого року хлопці ретельно та прискіпливо готували свій власний проект The Oscar Wild і наразі вже готові вражати слухачів, а робити це вони розпочнуть із першого україномовного синглу «Маяк».

За словами музикантів, дана композиція народилася на кухні, коли Віталій попросив друга передати сигарети, а Віталій взяв і продовжив фразу: «а ти забери всі гострі предмети». Хлопці одразу ж підхопили хвилю імпровізації, записали все це на телефон і основа майбутнього треку була готова. «Попри можливе перше враження – це не ще одна звичайна розповідь про любов. Це історія про справжню щирість, яка в один чудовий момент виникає поміж чоловіком та жінкою – людьми, які, здавалося б, знають один про одного практично все, але по-справжньому розуміти самих себе починають тільки у фіналі спільного життя. Перед вами композиція, яка все ж таки дає надію, що «Маяк» ще не згас», – йдеться у прес-релізі до новинки.

Разом із тим проект The Oscar Wild активно розвивається та планує вже навесні вирушити у живий концертний тур різними містами України, не забуваючи у той самий час презентувати нові хіти. Музиканти зазначають, що інколи їм хочеться заграти фанк, інколи – джаз, інколи – класику, а часом – взагалі хіп-хоп, головне щоб в основі лежала глибока лірика. Як бачимо, ідей у хлопців вистачає, тому слідкуйте за новинами від них у соціальних мережах – вони безапеляційно обіцяють «зробити ваші вуха щасливими».

Українська музика: The Oscar Wild – Маяк

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *