The Nietzsche – Vasyl
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The Nietzsche – Vasyl (Кліп)

The Nietzsche оприлюднили завершення трилогії власних кліпів – відео до треку Vasyl на слова Василя Стуса. Попередні дві частини трилогії: James Franko (частина 1), In Kharms Way (частина 2).

«Два роки тому у нас було трохи фарб, говнарський гардероб і зловісний ужгородський ліс. Тоді я навіть не міг уявити, що ця скороминуща безглузда забавка перетвориться у цілу трилогію, в якій розіграється справжнісінька драма», – каже фронтмен The Nietzsche Євген Тимчик, знаний також як лідер ще одного альтернативного гурту Septa.

«Я народився у Радянському Союзі, я ходив до школи в Радянському Союзі, і навіть якщо мою країну з певного часу не називали Радянським Союзом, вона все ще була радянською країною, принаймні до початку 2000-х. Тоді я не вчив українську мову належним чином і, відповідно, я не розмовляв українською. Я не отримав можливості вивчити вірші Стуса (як і більшість української поезії) та дізнатися про його життєву історію правильним шляхом. Я, безумовно, можу сказати, що не люблю соціалізм через багато різних речей, а також через свій особистий досвід. Соціалізм, комунізм, називайте це як завгодно, він замовчує людей, вивертає факти і заморює голодом ворогів до смерті в тюрмах. А свобода – це найбільший ворог із усіх. Це справді антонім волі людей. Василь помер за свої переконання, і це його слова», – додає виконавець.

Зауважимо, що трек Vasyl увійшов до третього ЕР одеситів під назвою Finals. За словами музикантів, даний реліз може стати останнім у дискографії гурту.

The Nietzsche – Vasyl
BandCamp
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Васмль says:

    The Nietzsche – In Kharms Way до Стуса яке має відношення?

    1. До Стуса має відношення тільки ця частина (Vasyl)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *