The Neighbours
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Neighbours – кліп Покидай! + пісні

The Neighbours – тріо сповнених наснаги і цілеспрямованості творчих молодих людей родом з Івано-Франківська, об`єднаних в одне музичне ціле. Колектив виконує авторські акустичні композиції, жанрово наближені до інді-музики, проте із великою долею власних нововнесень і покладених на музику глибоких емоційних перевтілень. Таку назву для гурту юні музиканти обрали не випадково, адже на момент першої репетиції гурту, вони були ледь знайомі і бачили один одного лише кілька разів. The Neighbours (з англійської сусіди) вдало відображала тодішні взаємовідносини між сьогоднішніми учасниками гурту, що по суті обмежувались лише вітаннями при зустрічі. Проте час змінює все, і сьогодні музиканти є чи не ліпшими друзями, не уявляючи творчу діяльність один без одного. Такому зближенню вельми сприяли майже однакові музичні смаки двох дівчат і хлопця разом із дуже схожими поглядами на власну музичну діяльність, її подальший розвиток і преспективи.
На даний момент франківський акустик-бенд має в своєму активі більше десяти студійно записаних композицій і декілька демо-треків, з якими ви зможете ознайомитись трохи нижче. Пісні виконуються переважно українською й англійською мовами. Минуле літо виявилось вельми насиченим для молодого колективу в плані живих концертів, тож запис дебютної платівки The Neighbours було дещо відкладено. Тим паче, за словами учасників гурту, на одному диску буде дещо важко сумістити перші пісні гурту із композиціями більш пізнього творчого періоду, тож музиканти запланували записати ще більше музичного матеріалу задля розширення вибору композицій дебютного повноформатника. В будь якому випадку, як зазначали музиканти, творча діяльність приносить їм неймовірне задоволення і вони залюбки будуть займатися студійною роботою задля максимального досягнення всіх запланованих музичних ідей і нарисів.
У творчому гандикапі The Neighbours також присутній і дебютний відеокліп, який було знято у Львові за співпраці із креативною агенцією Birds. Відеоробота до пісні “Покидай!” має цікаву передісторію, адже теоретично могла стати останнью композицією молодого колективу у зв`язку із відїздом на навчання двох його учасників. За основу кліпу було взято емоційний стан неминучого розставання, якому неможливо протистояти, але і змінити щось у природньому лині подій теж немає змоги. The Neighbours відобразили всю палітру переживань у історії про відносини двох людей, між якими немає взаємності, в результаті чого один з них вирішує піти. “Покидай!” – це розповідь про прірву, що може існувати між двома здавалося б фізично близькими людьми. Алегорії на тему далекого і водночас близького кохання вдало доповними перший професійний відеокліп молодих виконавців.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/15086402″ params=”color=3a3939&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *