THE MEDS – 2x3
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

THE MEDS – 2×3 (EP)

Світ побачив новий студійний ЕР під назвою «2×3» дніпровського інді-рок гурту THE MEDS, який включив у себе шість авторських україномовних треків. «Це вийшло дуже потужно і круто!» – анонсують новинку хлопці.

«Круто отримувати задоволення від того, що ти робиш! І музика – це не єдина, але дуже важлива складова нашого життя! Крім музики життя кипить: Макс любить подорожувати, вивчає іноземні мови, грає у великий теніс. Женя грає в волейбол, більярд і теж часто подорожує. Все це дуже сильно впливає на творчість. Наші пісні – це наш досвід, емоції, натхнення. Це ми. Ми готували нові пісні десь близько року. Записи почалися відразу після релізу першого альбому «Главное». Дніпро, Київ, експерименти, крута команда», – розповідають THE MEDS.

Тематика пісень свіжої платівки так чи інакше стосується людських емоцій та романтичних почуттів. Відтак, наприклад, пісня «Серце моє» розповідає про плинність нашого часу та бажання кожного віднайти єдину та справжню любов; трек «Врятуй» – про пастку кохання; композиція «Життя одне» закликає не проживати свої дні, а повноцінно жити в них; робота «Де вони де» стверджує, що справжні почуття здатні творити дива, тощо.

Додамо, що наразі, після релізу міні-альбому «2×3», музиканти планують сконцентруватися на концертній діяльності та зйомках нового кліпу, після чого взятися до написання вже нових композицій.

THE MEDS – 2×3
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *