the MAUNT – Restart
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

the MAUNT – Restart (EP)

Експериментальний перезапуск столичного проекту The MAUNT офіційно відбувся – декілька годин тому музиканти виклали у мережу матеріал свого другого за ліком студійного міні-альбому, що отримав символічну перезавантажувальну назву Restart. До свіжого EP-релізу увійшли чотири композиції, серед яких три треки виконані англійського мовою та одна пісня українською. Запис, зведення та мастеринг відбувалися на столичній студії PM_Sound під керівництву дуету саунд-продюсерів у складі Олександра Писарчука та лідера гурту Алекса Форста, автора всієї музики та слів представленого матеріалу.

«Чотири треки міні-альбому Restart дуже влучно змальовують той часовий проміжок, який пішов на його створення. Можна сказати, що ці пісні поєднані мінливістю наших настроїв. Під час роботи над релізом ми чимало експериментували зі саундом, шукаючи найбільш вдалу звукову палітру у рамках сучасної рок-музики. Мене, як автора, дуже цікавив такий експеримент, адже у молодого гурту завжди є більше свободи для пошуку власної індивідуальності», – зазначив вокаліст The MAUNT Алекс Форст.

Щодо україномовної пісні «Забуваю», то її музикант виносить на особливе місце колективного творчого доробку, адже це перша композиція The MAUNT заспівана українською мовою, до того ж із використанням незвичного для групи аранжування. Послухати цей та інші твори свіжого релізу відсьогодні можна на сервісі SoundCloud або ж у соціальних мережах.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *