THE MAUNT – Escape
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

THE MAUNT – Escape (EP)

Рок-гурт THE MAUNT оприлюднив свій новий міні-альбом під назвою Escape, що вмістив у себе три англомовні треки, а також дві композиції українською мовою. За словами музикантів, у процесі творчої роботи над свіжим релізом вони, нарешті, віднайшли власну ідентичність та своє впізнане звучання, що полягає у правильному балансі електронного та гітарного саунду. Зауважимо, що Escape став третім ЕР у дискографії столичного колективу, слідом за релізами The Maunt (2015 рік) та Restart (2016 рік).

«Сьогодні ми представляємо реліз відмінної української команди THE MAUNT. Вони як справжні самураї: зважують силу кожного удару і раз-по-раз потрапляють точно в ціль. Стриманий, ретельно продуманий, стильний модерн-рок. Якщо вам подобається щось з цього списку: Nine Inch Nails, Placebo, A Perfect Circle, Porcupine Tree, Spoon, Pink Floyd, New Order, Muse, то новий міні-альбом під назвою Escape – це ваш персональний must have», – стверджують представники піар-лабораторії «Много Воды», партнери гурту THE MAUNT.

Ось що розповідає про україномовні роботи лідер формації THE MAUNT Алекс Форст: «Композиція «Дим» про ті життєві епізоди, коли здається, ніби абсолютно усі обставини проти тебе. Таке трапляється, але дуже важливо пам’ятати, що вирішення завжди є. У свою чергу «Сни» продовжує тему, порушену в пісні Running – ми часто замінюємо реальний світ вигаданим і добровільно опиняємося у замкненому колі, з якого хотілося би вибратися, щоб досягти значно більшого у житті, але часто мрії пріорітетніші реальних дій».

Додамо, що загальна робота над ЕР Escape тривала рівно рік, а більшість його музичного матеріалу була записана на студії pm_sound (cаунд-продюсерами платівки стали Олександр Писарчук та Алекс Форст). Наразі новинка вже доступна для ознайомлення і подальшої купівлі на усіх популярних медіа-сервісах.

Українська музика: THE MAUNT – Escape

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *