The Maunt – Дим
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The Maunt – Дим (Кліп)

Через кілька місяців після релізу міні-альбому під назвою Escape, учасники рок-гурту The Maunt готові зробити новий крок на шляху до своєї мети! На підтримку одного з найбільш ротованих синглів платівки – композиції «ДИМ», група вирішила зняти відеокліп. В якості режисера виступила Chereshnya, яка раніше вже мала досвід співпраці з The Maunt (минулого року вона зняла для команди гостро соціальне лірик-відео на композицію Brand New World).

«Вихід кліпу на пісню «ДИМ» став наступною сторінкою у творчості групи. Такою ж важливою для нас, як і сам ЕР ESCAPE. Кліп вийшов таким, яким і планувався. Це не звичайна красива, вивірена картинка. Відео розширює світ пісні, надає йому нові сенси. З Женею Chereshnya ми співпрацюємо давно у рамках різних творчих проектів. На мою думку, це найсильніша і багатогранна її робота. Я радий, що вона втілена саме в нашій пісні», – зізнається лідер The Maunt Alex Forst.

Говорячи про загадковий символізм сюжету кліпу, Alex Forst також пояснює: «Наше тіло – біоробот; машина, в якій живе душа. Втративши контроль над тілом, потрапляючи в темний, незвіданий простір, душа шукає опору і відповіді на важливі для неї питання. Вона прагне до істини, та, в кінцевому рахунку, до самої себе або до світла всередині – символ єднання з космосом. Адже всі ми і є космос. Нам недоступне розуміння рушійних сил і сутності життя, але, опинившись в їхній владі, ми виходимо за межі буденного, розриваємо замкнуте коло, циклічність перероджень і смерті».

Варто нагадати, міні-альбом Escape вийшов 12 березня 2018 року. Крім композиції «ДИМ», реліз також включає в себе хіт-сингл «ССМ» і три пісні англійською мовою. Концертна прем’єра нових пісень The Maunt відбулася в рамках Шоукейсу Піар-Лабораторії Много Воды (офіційна програма Kyiv Music Days 2018) в квітні поточного року, де також виступили «Адвокати», «Счастливые Люди», Коля Семпл, Dibrova та AlinaPash.

The Maunt – Дим

The Maunt у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *