The Lazy Jesus – Original Fighter
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

The Lazy Jesus – Original Fighter (Альбом)

Басист гурту [O] випустив сольний хіп-хоп альбом на музичному видавництві Masterskaya.

Лінивий персонаж, народжений на Різдво, резидент музичного видавництва Masterskaya і бас-гітарист гурту [O] (aka The Lazy Jesus) представив дебютний повноформатний альбом Original Fighter.

В альбом увійшла архівна музика, яка роками створювалася в стіл. На фіти також залетіли хіп-хоп музиканти OTOY, Довгий Пес, Den Da Funk, а також ще один учасник, який вирішив залишатися інкогніто.

Альбом створювався протягом 3-х років. Більшість матеріалу спочатку було написано для нової платівки The Cancel Band, учасником якої був музикант в минулому.

Раніше The Lazy Jesus також можна було помітити на клавішах у сплячої красуні Луни і групі «Бахрома», а також на струнах в групах Асса Jazz Band, Крихiтка, Кadnay, The Вйо, Dao Park, Fahot, Shanti People, Гапочка та ін. Старт саунд-продюсерської діяльності музиканта ознаменувався виходом спільного треку зі співачкою Dakooka цієї осені, а також синглом його альтер-его Сorgi_33.

«Мій альбом – не данина нинішнім хіп-хоп трендам! Його фіаско в тому, що він лежав в столі ще до всього цього двіжу з 2017 року. «Original Fighter» – це моя боротьба з самим собою, яка триватиме протягом всього мого життя! Подолання стереотипів, від яких складно закрити свій слух і залишатися чистим і відданим своїм ідеалам, боротьба з лінню, яка заточила даний реліз в темних куточках хард-диска на кілька років. Я справжній воїн, який наважився врятувати самого себе в цей нелегкий ковід-рік, поставивши за мету піднятися на нові вершини», – каже The Lazy Jesus.

На підтримку альбому очікується кілька візуалізацій з рук самого артиста. А також серія лайв-відео.

The Lazy Jesus – Original Fighter
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *