The Lazy Jesus & Anton Kramer feat. Гурт [O] – Taнго Пiд Дощем
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

The Lazy Jesus & Anton Kramer feat. Гурт [O] – Taнго Пiд Дощем (Кліп)

До Дня Закоханих музичне видавництво Masterskaya презентує пронизливий любовний шлягер і кліп «Танго під дощем».

Створений в колаборації саунд-продюсера The Lazy Jesus, вокалістки групи [О] та маловідомого виконавця Антона Крамера, цей трек про чарівний танець двох закоханих сердець. Керовані безумовною довірою, незважаючи на негоду всередині і зовні, вони знаходять свій прихисток в прекрасному, емоційному танго.

Крім чуттєвої лірики пісні і мінімалістичний естетики кліпу, цей реліз інтригує першою появою молодого, раніше невідомого соліста з ангельським голосом – Антона Крамера. До цього його можна було почути лише наживо на нечисленних лайвах з групою Hyphen Dash. Чутки про талант цього музиканта ходять вже давно. І «Танго пiд дощем» – прекрасна можливість представити його більш широкому колу людей!

The Lazy Jesus: «Я знайомий з Антоном близько трьох років завдяки Сергію Мартинову (Димна Суміш). І весь цей час чекав, коли ж він проявить себе за межами вузького кола музичної тусовки! Антон репостнув мій дебютний альбом Original Fighter, і у нас в мережі зав’язалася бесіда про насущне і вічне. У підсумку ми домовилися про фіт. Написання цієї пісні було легким творчим процесом. Я написав музику за один підхід. Через кілька днів ми з Антоном записали чорновий вокал через айфонівські навушники. Так і залишили його у фінальній версії, бо переписуючи на студії чистовик, ми не змогли домогтися того саунду, який вийшов в початковій версії. Я залишився шалено радий результатом і можливості стикнутися зі світлими душами Антона і Олі, створивши щось особливе, як то кажуть, на віки».

Режисером кліпу виступив сам же Єгор Гавриленко (The Lazy Jesus). Відмовившись від будь-яких сюжетних ліній, він однокадровою зйомкою демонструє процес виконання композиції, виводячи на перший план цінність самої пісні.

The Lazy Jesus & Anton Kramer feat. Гурт [O] – Taнго Пiд Дощем
Придбати / слухати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *