The Lakes – Жива вода
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Lakes – Жива вода (Сингл)

Всього лише кілька тижнів минуло від моменту прем’єри попереднього синглу The Lakes, про який ми повідомляли читачів «Нотаток», а хлопці вже встигли підготувати наступну новинку. Мова йде про свіжий авторський сингл «Жива вода», традиційно записаний на власній міні-студії Lakes Records (звукорежисером та саунд-продюсером треку виступив лідер гурту Володимир Постольник). Вже близько року музиканти виконували цю пісню під час живих виступів, аж ось, нарешті, вирішили її трохи переробити, допрацювати, та видати у якості окремого інтернет-синглу.

«Пісню «Жива вода» ми записували протягом лютого 2017 року, а її текст і музику засновник команди Володимир Постольник написав більше року тому. Ця композиція постійно виконувалась під час живих виступів, однак остаточного аранжувального обрамлення вона набула лише на студії, де кожен учасник команди додав до ії звучання дещо своє, особисте. У ній йдеться про нашу життєву силу. Іноді трапляється так, що ми її втрачаємо, а намагаючись віднайти, проходимо складні життєві випробування», – діляться з читачами «Нотаток» музиканти The Lakes.

Нагадаємо, що наразі музиканти продовжують працювати над своїм дебютним повноформатним альбомом, реліз якого має відбутися наприкінці весни. Долучайтеся до офіційних спільнот дніпропетровців у соціальних мережах для того щоб першими дізнаватися про подальші новинки від The Lakes!

The Lakes – Жива вода

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *