The Lakes – Инэкстраверсия
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Lakes – Инэкстраверсия (Альбом)

Дніпровський рок-бенд The Lakes презентує дебютний альбом «Инэкстраверсия», неймовірно важливу для них роботу, яка вмістила у себе тринадцять власних авторських композицій, виконаних українською та російською мовами. Саунд-продюсером диску виступив засновник та вокаліст гурту Володимир Постольник. Пісні платівки, у своїй переважній більшості, були написані протягом останнього календарного року, але фінальне аранжування всі вони отримали пізніше, фактично незадовго до студійного запису, коли колективу вдалося остаточно сформувати свій особистий саунд.

«Інекстраверсія – це неіснуючий термін. Це особиста версія світогляду людини, на яку впливають зовнішні фактори, а також певні внутрішні протиріччя. Це версія подій і почуттів у «Новому світі», яку просто не можливо тлумачити однозначно. Ми дуже вдячні за підтримку і віру в The Lakes нашим батькам, дітям, дружинам, друзям, знайомим і незнайомим слухачам, критикам, всім-всім-всім, хто дарує нам крила і разом з тим вказує на Землю. Завдяки вам і трішки нам, цей дебютний альбом побачив світ», – коментують новинку музиканти The Lakes.

Свіжий лонг-плей доступний для вільного завантаження у мережі або для купівлі у вигляді фізичного компакт-диска (для придбання CD зверніться до гурту у соціальних мережах). Наразі The Lakes вирушили у тур на підтримку дебютного альбому, наполегливо планують зйомки кліпу на одну з представлених пісень, а також активно займаються написанням нових композицій.

Українська музика: The Lakes – Инэкстраверсия

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *