The Lakes – Іди сюди
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Lakes – Іди сюди (Сингл)

Слухачі молодого рок-гурту The Lakes, які вже давно просили музикантів студійно записати улюблений для багатьох трек «Іди сюди», можуть, нарешті, видихнути з полегшенням. Відсьогодні дана композиція,поширювана раніше виключно у якості демо-запису, отримала свою якісну студійну версію! Саунд-продюсером новинки, автором тексту та аранжування виступив вокаліст команди Володимир Постольник.

«Музика до пісні «Іди сюди» народилася буквально миттєво, під час одного з джемів команди наприкінці 2016 року. Взагалі-то ми не планували включати цей трек до майбутнього альбому, так само як і презентувати його до закінчення роботи над дебютною платівкою. Однак, накипіло! Для всіх не дивина, що ми живемо у складний час, коли легко знецінюється фізична та інтелектуальна праця. Під гаслом «Насправді, все може бути і гірше…» нашу особистість, наш час та нашу думку намагаються придбати задешево. Ця пісня є своєрідним закликом не миритися з безвихіддю, бути гнучким і, не зважаючи ні на що, наполегливо прямувати до омріяної мети», – коментує для «Нотаток» новинку лідер гурту The Lakes.

Нагадаємо, що наразі учасники дніпровського гурту активно працюють над накопиченням матеріалу для свого майбутнього повноформатного альбому, реліз якого хлопці вже запланували на травень 2017 року. Слідкуйте за анонсами та не пропустіть прем’єри !

Українська музика: The Lakes – Іди сюди

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *