The Labyrinth – Дика кішка
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The Labyrinth – Дика кішка (Кліп)

«Дика кішка» – дебютна відеоробота дніпровсько-столичного рок-гурту The Labyrinth, нещодавно оприлюднена у соціальних мережах та на урочистому живому концерті з нагоди її презентації. Варто одразу ж зазначити, що пісня із римою слів у приспіві «кішка-ліжко» просто не могла отримати інакше супровідне відео, окрім як провокаційного та відвертого характеру. Саме тому учасники команди, за їхніми словами, ще й досі переповнені емоціями після зйомок.

Загалом на створення музично-еротичного відео було витрачено близько 27 годин знімального часу та залучено чималу кількість різних тварюк. Ви тільки нічого не подумайте, це не в переносному сенсі – просто окрім жіночого тіла у ролику на вас очікують ще й тарантули, змії, ігуани, тощо. «Ідея кліпу була навіяна самою піснею, тож у нас з’явилася ідея: а чому б не зняти щось скандальне, провокаційне, щось таке, що буде балансувати на межі дозволеного, а в деяких моментах, навіть виходити за рамки загальноприйнятої моралі? Тому з найперших хвилин і до останнього відзнятого кадру на знімальному майданчику буквально вирували емоції і це дуже надихало нас на ще кращі результати. Велика дяка знімальній групі HI5 та окремо акторці Вікторії Вільмур за витримку та високий професійний рівень», – розповів «Нотаткам» автор композиції «Дика кішка», фронтмен The Labyrinth Ігор Стародубцев.

Ну і поки спокуса «Дикої кішки» вас остаточно не поглинула, додамо, що ця композиції увійде до переліку треків майбутньої повноформатної платівки The Labyrinth, робота над якою триває. Музиканти вже орієнтовно запланували реліз альбому на вересень 2017 року, але обіцяють до нього ще порадувати поціновувачів української музики декількома окремими синглами. Не пропустіть!

The Labyrinth – Дика кішка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *