The Кум - Він не любив Україну
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The Кум – Він не любив Україну (Кліп)

Учасники гурту The Кум завершили роботу над новою піснею «Він не любив Україну!», що стане частиною майбутнього повноформатного альбому, над яким вони зараз наполегливо працюють. На цифрових майданчиках сингл з’явиться незабаром, але підписники Патреону колективу, як завжди, можуть додати трек до своїх плейлистів вже зараз.

Відеозйомку допоміг здійснити Антон Козловський. Художня гра на барабанах – В’ячеслав Приходько. Зведення та мастерінг – Олексій Лобанов.

The Кум - Він не любив Україну

Валерій Бєлавін, The Кум: «Автор пісні «Він не любив Україну», Сергій Фаліон, син Наталі Іванівни та по сумісництву директор колективу «Лісапетний Батальйон».

Після того як The Кум та «Лісапетний Батальйон» записали спільну пісню «Ваня», від Сергія поступила пропозиція розглянути його пісню, яка не зовсім вписувалась в репертуарі жіночого колективу.

Так як на той час в роботі було багато свого матеріалу, ми відклади її на поличку. А через пів року потому, нас запросили в Жовтневий, на ювілейний концерт «Лісапетного Батальйону», з нагоди тридцяти річчя колективу, де ми разом виконали пісню «Ваня».

А через декілька днів ми також приїхали до Одеси в рамках того ж ювілейного туру, і вже по дорозі додому згадали про «Він не любив Україну», тоді і було прийняте рішення робити студійний запис. Прямо в машині вносились правки та погоджувались з автором, на наступний день вже почався запис».

The Кум – Він не любив Україну

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *