The Кум & Ф.О.Г. - Посівна
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

The Кум & Ф.О.Г. – Посівна (Відео)

Бориспільський гурт The Кум, який тримається на трьох Кумах та на справжній чоловічій дружбі, презентував нову роботу під назвою “Посівна”. До появи цієї композиції також долучилися їхні друзі з колективу Ф.О.Г. (місто Бар).

Ось що розповів читачам “Нотаток” про новинку Валерій Бєлавін, автор пісень гурту The Кум.

“Від початку війни та на протязі майже місяця, було не до гітари, і в голову нічого не лізло окрім думок як захистити своїх близьких та рідних. Після того як відправив дружину з сином у безпечне місце, заспокоївся і згадав про гітару. Трохи погравши, в моїй голові дивним чином зримувалися два начебто не зовсім підходящих по римі слова “Посівна” та “москаля”. В процесі написання пісні це словосполучення трансформувалось у більш поетичний приспів, але це було перше і основне зерно для написання пісні “Посівна”. Наступного дня я завітав до Кума (Віталій Каменюченко) на каву і майже з порога наспівав все що згенерував за цей час у своїй голові, Вєталь одразу взяг гітару, піймав настрій та мотив мелодії. Ми вирішили що пісню треба допрацювати і одразу взялися за роботу. За дві години пісня майже була готова, деякі моменти допрацювали по ходу запису. Так як наша студія використовувалася як бомбосховище, і все обладнання було вивезене, можливості запису пісні власними силами ми не мали. Тому вирішили звернутися за допомогою до друзів з міста Бар, гурт Ф.О.Г. Хлопцям сподобалась наша пісня і вони погодились прописати всі партії та звести пісню на своїй студії. Також лідер гурту Ф.О.Г., Ігор Лозінський, заспівав у цій пісні разом з нами. Це перша спільна робота гурту The Кум та Ф.О.Г., ми дуже вдячні що хлопці підтримали нас і зробили все на вищому рівні.

The Кум & Ф.О.Г. - Посівна

Стосовно відео, це були чотири, майже безсонні доби. Ідея відео з’явилась як завжди спонтанно. По серед ночі, Кум (Віталій Каменюченко), закинув у групу месенжера фото персонажу який співає “ПОСІВНУ”, нам дуже сподобалась ця ідея і ми одразу почали працювати над накопиченням необхідного матеріалу для відео. Основною задачею було, встигнути презентувати пісню до закінчення посівної на полях України, в нас все вийшло. Сподіваємось що наша пісня підбадьорить та підніміть настрій захисникам України та українському народу”.

The Кум & Ф.О.Г. – Посівна
Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *