The Кум & Ф.О.Г. – Дамой
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The Кум & Ф.О.Г. – Дамой! (Відео)

Гурти The КУМ і Ф.О.Г. представляють другу спільну роботу: це українська антивоєнна переробка пісні «Дамой!».

Ось що розповіли читачам «Нотаток» музиканти:

«Дивились ми з пацанами статистику з яких відосів у YouTube переходять на нашу попередню пісню «Посівна». І виявилось, що чимало переходів було з відео на пісню «Сектор Газа» – «Домой», як не дивно. І у нас «щьолкнула» ідея, чому б не зробити україномовний кавер, з призовом до російських окупантів забиратися додому. Так як це відома підгітарна армєйська пісня, контекст вимальовувався досить іронічний і цікавий. Корочше, почали ми з кумом ваяти тєкст. Приспіви написали дуже швидко, і написали набагато більше, аніж залишилось у пісні зараз, а от з куплетами якось не пішло.

The Кум & Ф.О.Г. – Дамой!

Довелося підключати «тяжку артилерію». Звернулися до товариша В’ячеслава Левицького і попросили включитися в роботу над текстом. Славко підкинув кілька толкових ідей і віз зрушив з місця. Коли пісня була вже готова, ми вирішили, що це буде цікавим продовженням нашої співпраці з ФОГом. Записали «козу» і відправили пацанам у Бар, щоб вони прописали свою частину. Для масштабності гітарного драйву і сольняка долучили до проєкту Евгенія Соколова, і Жека, звичайно, не підкачав, зробив все на найвищому рівні.

Далі робили кліп. Дистанційно знімали, кожен у себе. В Борисполі знайшлась прекрасна локація, просто під цю пісню! Кілька днів на монтаж і відео готове».

The Кум & Ф.О.Г. – Дамой!
Відео на FB | Аудіо

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Ольга says:

    👍👍👍

  2. Дякуємо за публікацію!

  3. Альона says:

    🔥🔥Слава Україні! Слава ЗСУ! 💙 💛 ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *