The Клюквінs – Проповідь
Електронна музика, Матеріали, Релізи

The Клюквінs – Проповідь (Сингл)

Одеські інді-експериментатори з гурту «The Клюквінs» оприлюднили власну «Проповідь» – перший студійний сингл з їхнього майбутнього альбому «Вулицями рідної планети». За словами музикантів, у цій пісні нью-вейв, пост-панк і шугейз зустрічаються з дивовижною лірикою, і максимально дають зрозуміти слухачу, якою пронизливою та багатогранною буде дебютна платівка гурту. Загалом «Проповідь» – одна з найяскравіших пісень диску, яка, нарешті, дочекалася свого часу.

«Це пісня-проповідь, звернення до двох близьких людей, в момент, коли тебе охоплює найстрашніша зневіра та втрата задоволення прожитим, побаченим, почутим, і зробленим, але потрібно рухатися далі. Ця пісня – остання куля в стволі, і ще не вирішено, кому вона призначена. Належить до композицій, написаних мною десь поміж 2005 та 2006 роками», – розповів «Нотаткам» Олексій Довгальов, лідер The Клюквінs.

Варто також додати, що вищезгаданий альбом від «The Клюквінs» (перший за ліком, не зважаючи на те, що проект існує вже багато років) з’явиться у мережі буквально за якихось декілька днів, адже його прем’єру учасники команди запланували на 13 серпня. Втім, вже зараз можна зробити передзамовлення усіх тринадцяти треків майбутнього диску за допомогою сервісу Bandcamp. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: The Клюквінs – Проповідь

Придбати на Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *