The Hypnotunez - Вуду Свінг
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Hypnotunez – Вуду Свінг (Сингл)

Друзі, ми продовжуємо відшуковувати для вас молодих нетривіальних виконавців з терен всієї нашої країни. Отже знайомтесь – сьогодні ми хотіли представити вам вінницький гурт The Hypnotunez та їхній новий двотрековий сингл «Вуду Свінг», до якого окрім однойменної пісні увійшла у якості своєрідного B-сайду композиція під назвою All Mine.

Гурт The Hypnotunez – це пекельна суміш дикого джазу, шарму свінгу, енергетики панк-року, фірмових скажених рок-н-рольних ритмів та незначної часточки магії вуду. Самі хлопці виокремлюють у якості визначення свого стилю саме жанр свінг, приставляючи до його назви додаток «shout» (з англійської – крик). Музиканти зазначають, що їхня творчість – результат суміші багатьох стилів та напрямків, особистих музичних смаків, творчих експериментів, драйву та експресії, які почергово змінюють головні ролі на другорядні у музиці Shout’n’Swing оркестру The Hypnotunez.

Фронтмен гурту Гера Луідзе розповів нашому сайту, що у доволі простому та стильному тексті титульної композиції «Вуду Свінг» йому вдалося втілити та передати слухачу базові засади й загальну атмосферу проекту The Hypnotunez, а також поділився із нами дивовижною та майже містичною історією його створення. «Якось увечері я пішов у садибу Пирогова (національний музей-садиба у Вінниці – прим.), та коли спустився у склеп привітатися, почув голос Миколи Івановича – «Вуду». Я перепитав: «Прошу, Миколо Івановичу?», а він знову вторив: «Вуду.. Вуду Свінг!» та розсміявся. Після того я зрозумів, що то про пісню, яку я тепер просто зобов’язаний написати. Так і народився наш шлягер про Вуду Свінг, та ногу біса», – зазначив він. Цікаво, що саме в домівці забальзамованого доктора Пирогова, якщо вірити історії, була вперше зібрана банда The Hypnotunez.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Анастасія Непут says:

    Побачила Гіпнотюнс на Ікс-факторі, дуже сподобалися! А тут ще дізналася що вони інколи і українською співають)) Супер)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *