THE HARDKISS – Жива
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

THE HARDKISS – Жива (Кліп)

Вампіри, болісне кохання, ненависть і переродження у свіжому кліпі THE HARDKISS до нової пісні «Жива».

Ідея даної містичної роботи належить режисеру відео Mitti Misura. За словами кліпмейкера, він вже давно виношував у голові похмурі готичні образи, на появу яких його надихнула елеваторна вежа на Гаванському мості у Києві, але він все ніяк не міг вирішити, яку саме форму вони у результаті приймуть. І так тривало аж до зустрічі режисера із музикантами THE HARDKISS, в результаті якої з’явилася задумка мінорної вампірської лав-сторі у кліпі до пісні «Жива».

Ідея ролика полягає у тому, що токсичні взаємини змінюють людей, виснажують, і тільки у наших силах порвати із ними. Нам роблять боляче і вже потім ми завдаємо болю іншим. Але це не полегшує внутрішніх страждань, змушуючи знову і знову варитися у казані власних страхів і бажань. У кліпі «Жива» це можна простежити через образ героїні, яка стала вампіром після укусу коханого, а потім сама почала вбивати-обертати інших чоловіків. Втім, це не приносило їй полегшення.

Коли героїня досягла межі своєї емоційної прірви, вона вийшла на сонце для того, щоб згоріти і переродитися. А її коханий, який наче тінь спостерігав за її стражданнями, був і досі не готовий до змін.

Зауважимо, що пісня «Жива» стала першим синглом із майбутньої платівки THE HARDKISS, реліз якої заплановано на 2021 рік.

Ось як відреагували на новинку від THE HARDKISS користувачі соціальних мереж:

«Той момент, коли попсова і з усіх боків заїжджена вампірська тема обіграна текстом пісні і самим образом гурту. Вийшло надзвичайно драматично»;

«Кожного разу Ваші нові кліпи абсолютно непередбачувані та не схожі на попередні! Ви точно вмієте здивувати»;

«Той самий випадок, коли кліп крутіше будь-якого фільму про вампірів»;

«Перше моє враження було: «О, Господи, знову вампіри! Скільки можна експлуатувати ці образи?!». Але з останнім кадром я усвідомила, що в черговий раз дала поспішну оцінку картинці, а не змісту».

THE HARDKISS – Жива
THE HARDKISS y FB
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. даря life says:

    той випадок, коли не потрібно роздягатися, щоб бути привабливою і сексуальною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *