The Hardkiss – Жива і не залізна
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Hardkiss – Жива і не залізна (Альбом)

Гурт The Hardkiss напередодні свого десятиліття випустив четвертий студійний альбом «Жива і не залізна», над яким музиканти працювали два роки. Цікаво, що за словами учасників команди, «Жива і не залізна» – повна протилежність попередньої платівки «Залізна ластівка», адже йдеться у новинці про вразливу земну героїню, про зрозумілі істини, які близькі кожній людині.

У новій платівці The Hardkiss присутня велика кількість живих інструментів, але є і незвичні для команди електронні пісні.

«Цей альбом – це ніби продовження нашої творчості, але з іншого боку – це своєрідне протиставлення попереднім роботам. Альбом про життя, про природу і про образ справжньої жінки», – кажуть музиканти.

«Останнім часом ми постійно випускали сингли, а тепер зібрали їх в один альбом і додали аж чотири нові пісні. Чому я кажу аж чотири? Тому що на дими дійсно довго велася робота. Це не те, що ми просто так докинули до альбому кілька нових композицій… На мою думку, кожна з них заслуговує на кліп, але, нажаль, ми зможемо зняти лише кілька кліпів, тому я зараз дуже пильно дивлюся за коментарями щодо того, яка пісня сподобалася більше, а яка менше. Вже є очевидні лідери, тому, я думаю, що десь за тиждень ми вже почнемо зйомки кліпу до однієї з нових пісень», – розповіла вокалістка The Hardkiss Юлія Саніна.

Додамо, що новий альбом «Жива і не залізна» вже присутній на всіх стримінгових платформах.

The Hardkiss – Жива і не залізна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *