The Hardkiss – Журавлі
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The Hardkiss – Журавлі (Кліп)

«Там журавлі летять у синю даль, і знають вони, де є моя і де твоя печаль»

Перший сингл з майбутнього альбому The Hardkiss вже у мережі, при чому разом із офіційним кліпом до нього! Нагадаємо, що два місяці тому, відома музична команда продемонструвала всій Україні свій попередній ролик про танення льоду у самому серці «Антарктиди», а сьогодні, 21 липня 2017 року, світ побачила нова україномовна відеоробота під назвою «Журавлі», сповнена чуттєвого мінімалізму та чорно-білих ліричних фарб. Додамо, що мінімалізм цієї роботи витримано навіть в акустичному аранжуванні самої пісні.

За словами вокалістки The Hardkiss Юлії Саніної, нова композиція народилася буквально за якихось 20 хвилин у готельному номері під час концертного турне. «Перш ніж слухати нову пісню, перекресліть все те, до чого ви звикли раніше, те, що ви знаєте про The Hardkiss та очікуєте від нас у музичному плані. Адже «Журавлі» – це дуже несподівана пісня, яка швидко народилася і так само швидко була записана нами. Вона дуже ніжна, натуральна, та, особисто для мене, символізує близькість з природою. У ній мінімум інструментів та максимум почуттів! Я навіть не знаю, як сприйматимуть «Журавлів» наші прихильники, але точно знаю, що ця робота є дуже чесною. А стосовну відео, то я, напевно, навіть не називала би його повноцінним кліпом, а охрестила би таким собі супутнім відео-артом. У ньому нема звичних сюжетів чи активної нарізки кадрів, словом, ви все побачите самі», – каже фронтвумен.

Співачка також додала, що «Журавлі» не є символом зміни музичного вектору The Hardkiss, адже наступний сингл, наприклад, буде потужним, драйвовим та англомовним. «Ми не намагаємося створювати націлені на моду композиції, ми націлені на вічне, на те, що нам самим до вподоби», – символічно завершила презентацію новинки Юлія Саніна.

Українська музика: The Hardkiss – Журавлі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *