The Hardkiss – Залізна ластівка
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Hardkiss – Залізна ластівка (Альбом)

Прем’єра сьогоднішнього дня – нова платівка від The Hardkiss під назвою «Залізна ластівка»! За словами музикантів, раніше їхня творча робота була послідовною, вибудовувалася від одного треку до іншого, а от свіжий лонг-плей, натомість, вмістив у себе чимало композицій, робота над якими проходила одночасно, що, безперечно, додало релізу ще більше цілісності.

«Сьогодні нарешті розпочався політ нашого альбому, нашої «ластівки», над яким ми довго і відповідально працювали два останні роки. У ньому все починається з віршів і закінчується віршами, його наповнено особливими космічними звуками. Цей диск дуже цілісний, більш електронний, але при цьому, звісно, ми не втратили свій фірмовий драйв. Так, ми спершу назвали свій альбом і концертну програму «Залізна ластівка», а вже потім стали думати, як все це обмалювати і правильно піднести. Довго розмірковували, наприклад, що варто зобразити на афіші, хто така ця «Залізна ластівка»? Це ж fine art – спочатку придумали, а потім пояснюємо чому. І ми вигадали жіночий образ космонавта – це і є залізна ластівка, сильна жінка», – каже Юлія Саніна.

«Я себе уособлюю із залізною ластівкою, це немов моє друге я. Вона легка, бо пташка, але має насправді залізні нерви та характер. Дещо у неї від мене точно є», – додає фронтвумен The Hardkiss.

Варто додати, що вже 19 жовтня The Hardkiss наживо презентує свою «космічну» «Залізну ластівку» на ексклюзивному концерті у київському Палаці Спорту. Юлію Саніну у скафандрі чи велетенські ракети ви там, звісно, не побачите, але музиканти обіцяють усім присутнім просто-таки космічну атмосферу. Загалом гурт планує відіграти восени більше 20 концертів на підтримку свіжого диску і вже розмірковує над другою весняною частиною цього туру.

The Hardkiss – Залізна ластівка

Придбати
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *