THE HARDKISS – Все було так
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

THE HARDKISS – Все було так (Кліп)

Світ побачило нове офіційне відео гурту The Hardkiss до пісні «Все було так»: Юлія Саніна і її чоловік Валерій Бебко показали у кадрі особисту історію своїх відносин.

Прем’єра музичного лав-сторі відбулася сьогодні, 24 листопада, на сторінці офіційного YouTube-каналу команди. «Все було так» – це справжнісіньке зізнання у коханні, яке можна порівнювати із відчуттям вільного падіння.

За словами Юлії, пісня «Все було так» максимально заряджена позитивом, відтак співачка дуже сподівається, що цю композицію присвячуватимуть один одному закохані люди. У фіналі даної роботи Юлія фактично освідчується у почуттях Валерію, і у кадрі з’являється син подружжя – Даня, який сам виявив бажання знятися у цьому кліпі.

«Лиш раз на сто років небо народжує двох людей з однією душею. І відпускає їх у чистий, вільний політ. Нам пощастило, я люблю тебе», – промовляє фронтвумен наприкінці кліпу.

Як розповів Валерій, у кліпі «Все було так» великий лімузин показано не просто так – він символізує їхні з дружиною взаємини, у які вони багато років тому «сіли» і «їдуть» досі, не зважаючи на примхи погоди за вікнами. За задумом, за допомогою чорно-білих кадрів, знімальна команда (і Валерій як режисер) прагнула максимально передати атмосферу кохання, гармонії, щастя та відчуття польоту.

Додамо, що композиція «Все було так» потрапить до переліку треків майбутнього альбому The Hardkiss, який має бути оприлюднений навесні 2021 року.

THE HARDKISS – Все було так

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *