THE HARDKISS – Сестра
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

THE HARDKISS – Сестра (Кліп)

The Hardkiss завершили роботу над кліпом до треку «Сестра» з платівки «Жива і не залізна». За словами музикантів, в основу відео вони вирішили закласти драйв та кіношний арт.

Як зазначив Вал Бебко (він виступив у ролі режисера), у процесі підготовки до зйомок кліпу «Сестра», вони з Юлею Саніною передивилися не один десяток нових бойовиків, знаходили у них цікаві художні елементи та натхнення в цілому. Загалом ідею ролика в японському стилі учасники команди виношували приблизно три місяці. За сюжетом, головна героїня, яку зіграла Юлія Саніна, прагне встигнути визволити з полону власну сестру, при чому вона має зробити це до того часу, поки її не зробили гейшою. Образ сестри у кадрі втілила вісімнадцятирічна українська акторка Аліна Чебан.

У свою чергу фронтвумен The Hardkiss розповіла, що кліп вийшов схожим на епізод зі художної стрічки, для якої глядачі мають самостійно вигадати початок та завершення сюжетної лінії. Це гостросюжетна історія про спасіння.

«На нашому знімальному майданчику завжди панує кохання. Процес був довгий, але творчий. І я вдячна всій команді, яка створила разом із нами щось дійсно варте», – коментую співачка.

Танцювальні фрагменти кліпу для гурту поставила хореограф Лада Касинець.

THE HARDKISS – Сестра

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *